Sağlık İçin İnovasyon

katalog

Ürünlerimiz

Tüm medikal ürünlerimizi ürünler sayfamızdan inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir veya 0232 290 3200 numaralı hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz..

HASTA KARYOLALARI

HASTA KARYOLALARI

Her hastaya ve her ortama uyumlu, iyileşme sürecinde hastayı destekleyen, yüksek hassasiyet ile üretilip kontrolleri tamamlanan son teknoloji hasta karyolaları.

SEDYELER

SEDYELER

Hastaların hastane içerisinde ve steril ortamlarda stabil halde taşınmalarını sağlayan, güçlü tasarıma sahip ve hareket kabiliyeti yüksek son teknoloji sedyeler.

PASLANMAZ ÜRÜNLER

PASLANMAZ ÜRÜNLER

Her bir özel uygulama için, doğru kalite ve tipteki paslanmaz çeliğin, amacına uygun tasarlanarak üretildiği, temiz işçiliğe sahip paslanmaz ürünler.

PEDİATRİK ÜRÜNLER

PEDİATRİK ÜRÜNLER

Doğumdan ergenliğe tüm çocuklara özel, hareketli yapılarına uygun, sağlam yapıda, kolay temizlenebilir ve çocuk fizyolojisine uygun tasarıma sahip pediatrik ürünler.

MUAYENE MASALARI

MUAYENE MASALARI

Farklı anatomik bölgelerdeki rahatsızlıkların teşhisinde, hastanın ve sağlık çalışanının konforunu sağlayan, vücudu destekleyen yapıda muayene masaları.

KAN ALMA KOLTUKLARI

KAN ALMA KOLTUKLARI

Hastaların kan alma esnasında rahatlıkla oturabileceği, gerekli durumlarda farklı pozisyonlara uyarlanabilen çeşitli kan alma koltukları

HASTA TAŞIMA ARABALARI

HASTA TAŞIMA ARABALARI

Çeşitli ortamlarda hastanın taşınmasını sağlayan, manevra kabiliyeti yüksek, ergonomik tasarıma sahip, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen hasta taşıma arabaları

MEDİKAL EKİPMANLAR

MEDİKAL EKİPMANLAR

Birinci kalite malzeme ve işçiliğe sahip, amacına uygun ve yenilikçi tasarıma sahip, çeşitli ihtiyaçlara cevap veren medikal ekipmanlar.

MOBİLYA GRUBU

MOBİLYA GRUBU

Farklı ihtiyaçlara uygun, yenilikçi ve modern tasarıma sahip, birinci kalite malzeme ve kusursuz işçilik ile üretilmiş ofis ve hastane mobilyaları.

PROJELER

PROJELER

Ürünlerimizin çeşitli ortamlarda kullanım senaryolarının oluşturulması ve görselleştirilmesi için tasarımcılarımız tarafından hazırlanmış projeler.